Kino Lumière

K1

14.00   Červená korytnačka r. Michaël Dudok de Wit, 2016, Franc./Belg., far., 80 min. (NOV)

16.00   FC Roma r. Tomáš Bojar, Rozálie Kohoutová, 2016, ČR, far., 76 min. (KFD)

18.00   Piata loď r. Iveta Grófová, 2017, SR/ČR, far., 85 min. (SFK)

20.00   Jackie r. Pablo Larraín, 2016, USA/Čile, far., 95 min. (NOV)

22.00   Smrť Ľudovíta XIV. r. Albert Serra, 2016, Franc./Port./Špan., far., 115 min. (KFD)

K2

14.00   Jánošík. Pravdivá história r. Agnieszka Holland, Kasia Adamik, 2009, SR/Poľ./ČR/Maď., far., 140 min. (OKF)

16.30   Odrazy r. Andrzej Wajda, 2016, Poľ., far., 98 min. (NOV)

18.30   Baba z ľadu r. Bohdan Sláma, 2017, ČR/Franc./SR, far., 107 min. (SFK)

20.30   Pásmo súťažných filmov III (66 min.) (S)

Černý dort r. Johana Švarcová, 2016, ČR, far., 24 min.

Dialóg r. Gábor Fabricius, 2016, Maď., far., 7 min.

O sestre r. Barbora Sliepková, 2016, SR, far., 16 min.

Fuck the Cancer! r. Thomas Renoldner, 2016, Rak., far., 12 min.

Debut r. Katarzyna Kijek, 2016, Poľ., far., 7 min.

22.00   Belgica r. Felix van Groeningen, 2016, Belg./Franc., far., 127 min. (NOV)

K3

15.00   Sladké hry minulého leta r. Juraj Herz, 1969, ČSSR, far., 66 min. (ZM)

17.00   Ikona r. Wojciech Kasperski, 2016, Poľ., far., 51 min. (KFD)

18.30   Dievča bez rúk r. Sébastien Laudenbach, 2016, Franc., far., 76 min. (KFD)

20.00   Swagger r. Olivier Babinet, 2016, Franc., far., 84 min. (KFD)

22.00   Anna r. Jacques Toulemonde, 2015, Franc./Kolum., fr., 96 min. (KFD)

K4

15.30   Koudelka fotografuje Svatou zemi r. Gilad Baram, 2015, ČR/Nem., far. + čb, 71 min. (KFD)

17.30   Obrazy (proti) extrémizmu kolekcia dokumentárnych filmov, 1946 – 2014, ČSR/ČSSR/SR, čb, far., 97 min. (ZM)

19.30   Lola Montésová r. Max Ophüls, 1955, Franc./NSR/Luxem., far., 105 min. (KI+)

21.30   Pásmo súťažných filmov II (71 min.) (S)

Tri rozhovory o živote r. Julia Staniszewska, 2016, Poľ., far., 25 min.

Čočka r. Tereza Vejvodová, 2016, ČR, far., 7 min.

Triptych r. Matúš Ryšan, Michal Ďuriš, Ondrej Hraška, 2016, SR, far., 16 min.

Bez hraníc r. Veronika Abigail Beringer, 2016, Rak., far., 5 min.

Sojky r. Karolína Čejková, 2016, ČR, far., 18 min.

Kino Lumiére

17.00   Vernisáž výstavy fotografií Alexandra Hackenschmieda – Amerika 1936 (SP)

Artkino za zrkadlom

20.00   Klient r. Asghar Farhadi, 2016, Irán/Franc., far., 125 min. (NOV)

Kino Mladosť

16.00   Les, 4 ráno r. Jan Jakub Kolski, 2016, Poľ., far., 97 min. (KFD)

18.00   Ľud som ja r. Anna Roussillon, 2014, Franc., far., 111 min. (KFD)

20.00   Ospalá zátoka r. Bruno Dumont, 2016, Franc./Nem., far., 122 min. (NOV)

Kino Klap

17.00   Mustang r. Deniz Gamze Ergüven, 2015, Franc./Tal./Nem./Tur./Katar, far., 97 min. (JBOX)

19.00   Toto je náš svet r. Matt Ross, 2016, USA, far., 118 min. (JBOX)

Foajé

19.00   H*art on r. Andrea Culková, 2016, ČR, far., 73 min. (EXP)