Kino Lumière

K1

14.00   Klient r. Asghar Farhadi, 2016, Irán/Franc., far., 125 min. (NOV)

16.30   Jackie r. Pablo Larraín, 2016, USA/Čile, far., 95 min. (NOV)

18.30   Vlk z Královských Vinohrad r. Jan Němec, 2016, ČR/SR/Franc., far., 68 min. (SFK)

20.30   Posledná rodina r. Jan P. Matuszyński, 2016, Poľ., far., 123 min. (KFD)

K2

15.00   Hitchcock/Truffaut r. Kent Jones, 2015, UAS/Franc., far. + čb, 79 min. (NOV)

17.00   Krst knihy Dejiny slovenskej kinematografie (SP)

18.30   Radio Dreams r. Babak Jalali, 2016, USA, far., 91 min. (NOV)

20.30   Pásmo súťažných filmov I (71 min.) (S)

Apokalypsa r. Justyna Mytnik, 2016, Poľ., far., 15 min.

Chilli r. Martina Mikušová, 2016, SR, far., 8 min.

Wartburg r. David Borbás, 2016, Maď., far., 15 min.

Bardo r. Marcela Drobná, 2016, SR, far., 5 min.

Stopa (p)o mne r. Simona Donovalová, 2016, ČR, far., 8 min.

Bremeno pamäti r. Albert Meisl, 2016, Rak., far., 20 min.

22.00   Slučka r. Isti Madarász, 2016, Maď., far., 95 min. (KFD)

K3

15.00   Ikarie XB 1 r. Jindřich Polák, 1963, ČSSR, čb, 88 min. (ZM)

17.00   Koudelka fotografuje Svatou zemi r. Gilad Baram, 2015, ČR/Nem., far. + čb, 71 min. (KFD)

19.00   Beat Generation a film (prednáška Jozefa Rauvolfa) (SP)

21.00   Vytie r. Rob Epstein, Jeffrey Friedman, 2016, USA, far. + čb, 90 min. (ZM)

K4

9.00     Drobci r. Vanda Raýmanová, Michal Struss, 2016, SR, far., 7 x 8 min. (FKD)

15.30   Swagger r. Olivier Babinet, 2016, Franc., far., 84 min. (KFD)

17.30   Motýlikovia r. Dmitrij Kubasov, 2016, Rus., far., 79 min. (KFD)

19.30   Zbojník Jurko r. Viktor Kubal, 1976, ČSSR, far., 78 min. (SFK)

21.30   Heidegger in Auschwitz Obraz: Ježek, Daňhel, Halousek, Brabcová, 2016, ČR, far.+čb, 50 min. (EXP)

Kino Mladosť

16.00   FC Roma r. Tomáš Bojar, Rozálie Kohoutová, 2016, ČR, far., 76 min. (KFD)

18.00   Tanečnica r. Stéphanie Di Giusto, 2016, Franc./Belg,/ČR, far., 108 min. (NOV)

20.00   Baba z ľadu r. Bohdan Sláma, 2017, ČR/Franc./SR, far., 107 min. (SFK)

22.00   Proti svojej krvi r. Adam Smith, 2016, VB, far., 99 min. (KFD)

Kino Klap

17.00   Masterclass: Miroslav Janek (SP)

19.00   Normální autistický film r. Miroslav Janek, 2016, ČR, far., 90 min. (OKF)

Foajé

18.00   VIS Vienna Shorts pásmo experimentálnych filmov, 2015 – 2017, Rak., 60 min. (EXP)