Kino Lumière

K1

10.30   Tom of Finland, r. Dome Karukoski, 2017, FI/SE/DE, 116 min., OV+ET+CT (BL)

13.00   The Florida Project, r. Sean Baker, 2017, US, 111 min., OV+ CT (BL)

15.30   Súboj pohlaví, r. Jonathan Dayton, Valerie Faris, 2017, GB/US, 121 min., OV+CT (KFD)

18.00   Skokan, r. Petr Václav, 2017, CZ/FR, 94 min., OV+ET (KFD)

20.00   Prezident Blaník, r. Marek Najbrt, 2018, CZ, 95 min., OV+ET (KFD) * - osobná účasť tvorcov

22.00   Odnikiaľ, r. Fatih Akin, 2017, DE/FR, 106 min., OV+ET+CT (KFD)

K2

12.30   Life Guidance, r. Ruth Mader, 2017, AT, 101 min., OV+ET+CT (KFD)

14.30   Insyriated, r. Phillippe Van Leeuw, 2017, BE/FR, 85 min., OV+ET+CT (BL)

16.30   Český žurnál: Hranice práce, r. Apolena Rychlíková, 2017, CZ, 71 min., OV+ET (BL) * - osobná účasť tvorcov

18.30   Pásmo súťažných filmov II, blok súťažných filmov, 2017, 82 min., OV+ET+ST (S) * - osobná účasť tvorcov

20.30   Josef Rauvolf: David Cronenberg – Nahý obed (SP/ZM) * - osobná účasť tvorcov

K3

11.00   Kanzoli, r. Máté Tóth Ridovics, Zoltán Gálovits, Szabolcs Kővári, Szabolcs Hajdu, 2017, HU., 74 min, OV+ET+ST (KFD)

13.00   3/4, r. Ilijan Metev, 2017, BG, 82 min., OV+ET+CT (BL)

15.00   Nic jako dřív, r. Klára Tasovská, Lukáš Kokeš, 2017, CZ, 92 min., OV+ET (BL) * - osobná účasť tvorcov

17.00   Vzostup a pád malej filmovej spoločnosti, r. Jean-Luc Godard, 1986, FR/SWI, 92 min., OV+ET+CT (ZM)

19.00   Mrs. Fang, r. Wang Bing, 2017, HK/FR/DE, 86 min., OV+ET+ST (KFD)

21.00   Divosi, r. Bertrand Mandico, 2017, FR, 110 min., OV+ET+CT (BL)

K4

10.30   Vtáci spievajú v Kigali, r. Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze, 2017, PL, 113 min., OV+ET+ST (KFD)

13.00   Universum Brdečka, r. Miroslav Janek, 2018, CZ, 84 min., OV+ET (KFD) * - osobná účasť tvorcov

15.00   Louise-Michel, r. Benoît Delépine, Gustave Kervern, 2008, FR, 94 min., OV+ET+CT (SP/KFD) * - osobná účasť tvorcov

17.30   Cigán, r. Martin Šulík, 2011, SK/CZ, 107 min., OV+ET (SP/SFK) * - osobná účasť tvorcov

20.30   Otrávené světlo, r. Jan Stanislav Kolár, Karel Lamač, 1921, CS, 61 min., OV (SP/ZM) * - osobná účasť tvorcov

22.00   Pásmo súťažných filmov I, blok súťažných filmov, 2017, 86 min., OV+ET+ST (S)

Kino Mladosť

16.00   Černý Petr, r. Miloš Forman, 1963, CZ-SVK, 89 min., OV+ET (ZM)

18.00   Mademoiselle Paradis, r. Barbara Albert, 2017, AT/DE, 97 min., OV+ET+CT (BL)

20.00   Cukrár, r. Ofir Raul Graizer, 2017, IL/DE, 104 min., OV+ET+CT (BL)

Artkino za zrkadlom

16.00   Až na dno, r. Wim Wenders, 2017, US/DE/FR/ES, 111 min., OV+CT (KFD)

18.00   Hmyz, r. Jan Švankmajer, 2018, CZ/SK, 98 min., OV+ET (SFK)

20.00   Mesiac Jupitera, r. Kornél Mundruczó, 2017, HU/DE, 123 min., OV+ ET+CT (KFD)