Kino Lumière

K1

8.30     FC Roma r. Tomáš Bojar, Rozálie Kohoutová, 2016, ČR, far., 76 min. (FKD)

14.00   Jackie r. Pablo Larraín, 2016, USA/Čile, far., 95 min. (NOV)

16.00   Radio Dreams r. Babak Jalali, 2016, USA, far., 91 min. (NOV)

18.00   Cez kosti mŕtvych r. Agnieszka Holland, 2017, Poľ./Nem./ČR/Šved./SR, far., 127 min. (SFK)

20.30   Bezbožní r. Ralica Petrova, 2016, Bulh./Dán./Franc., far., 99 min. (KFD)

K2

10.00   Industry Days. Works in Progress

14.30   Industry Days. Rakúsko – Slovensko: Filmoví susedia

17.00   Posledná rodina r. Jan P. Matuszyński, 2016, Poľ., far., 123 min. (KFD)

19.30   Anna r. Jacques Toulemonde, 2015, Franc./Kolum., fr., 96 min. (KFD)

21.30   Klient r. Asghar Farhadi, 2016, Irán/Franc., far., 125 min. (NOV)

K3

15.00   Zákon Helena r. Petra Nesvačilová, 2016, ČR, far., 80 min. (KFD)

17.00   Vlk z Královských Vinohrad r. Jan Němec, 2016, ČR/SR/Franc., far., 68 min. (SFK)

19.00   Šípková Ruženka r. Ado Arrietta, 2016, Franc./Špan., far., 82 min. (KFD)

21.00   Takí normálni vozičkári r. Attila Till, 2016, Maď., far., 105 min. (KFD)

K4

9.00     Drobci r. Vanda Raýmanová, Michal Struss, 2016, SR, far., 7 x 8 min. (FKD)

15.30   Dievča bez rúk r. Sébastien Laudenbach, 2016, Franc., far., 76 min. (KFD)

17.30   Jaguár r. Jean Rouch, 1967, Franc., far., 91 min. (KI+)

19.30   Baba z ľadu r. Bohdan Sláma, 2017, ČR/Franc./SR, far., 107 min. (SFK)

21.30   Pásmo súťažných filmov IV (67 min.) (S)

Skúška r. Gregor Valentovič, 2016, SR/ČR, far., 27 min.

Non-Places: Beyond the Infinite r. Péter Lichter, 2016., Maď., čb, 6 min.

Room r. Jana Kristýna Nováčková, 2016, ČR, far., 4 min

Kŕč žuvacieho svalu r. Kordian Kądziela, 2016, Poľ., far., 30 min.

Artkino za zrkadlom

17.30   Normální autistický film r. Miroslav Janek, 2016, ČR, far., 90 min. (OKF)

18.30   Vernisáž výstavy fotografií – Generácia 90 (SP)

19.30   Diera v hlave r. Robert Kirchhoff. 2016, SR/ČR, far., 90 min. (SFK)

Kino Mladosť

16.00   Odrazy r. Andrzej Wajda, 2016, Poľ., far., 98 min. (NOV)

18.00   Polina r. Valérie Müller, Angelin Preljocaj, 2016, Franc., far., 108 min. (KFD)

20.00   Zjazvené srdcia r. Radu Jude, 2016, Rum./Nem., far., 141 min. (KFD)

Kino Klap

17.00   Masterclass: Laurent Danielou (SP)

19.00   Hotel Úsvit r. Mária Rumanová, 2016, SR, far., 49 min. (SFK)